O nás

Internetový obchod www.fitnessnaramky.sk je prvý špecializovaný e-shop so zameraním na nositeľnú elektroniku tzv. wearable electronics, wearable technology, ktorá sa stáva celosvetovým trendom. 

Našim cieľom je už od roku 2014 prinášať zákazníkom kvalitné produkty z oblasti nositeľných technológií ako sú fitness náramky, fitness hodinky, monitory aktivity, senzory, snímače srdcového tepu a iné zariadenia, ktoré dokážu zákazníkovi poskytnúť informácie o jeho dennej osobnej aktivite, o spálených kalóriách, o kvalite spánku a týmto ho motivovať k dosiahnutiu stanovených cieľov a pomôcť zlepšiť zdravie a celkový životný štýl. 

Prečo využiť nákup v našom internetovom obchode:

banner-vyhody-nakupu

 

Všetky nami predávané produkty sú originálne výrobky obstarávané od autorizovaných, certifikovaných distribútorov a výrobcov. Táto skutočnosť pomáha zabezpečiť kvalitu dodaného tovaru a prípadný profesionálny záručný a pozáručný servis. Produkty, ktoré máme zaradené v portfóliu aj sami testujeme, vyskúšame a aktívne používame, preto vám radi poskytneme odbornú radu pri výbere produktu vhodného pre vás alebo pomoc pri ich používaní.

garmin-autorizovany-partner-fitnessnaramky-sk

Sme partnerom sekcie chytré náramky na obľúbenom vyhľadávači tovaru heureka.sk, kde odpovedáme na otázky zákazníkov.

heureka-nakupny-poradca-obchod-fitness-naramky-sk

Naše skúsenosti, rady, novinky recenzie produktov, či iné zaujímavosti publikujeme takisto na WEB portáli www.wearables.sk, ktorý sa venuje nositeľným technológiám.

Internetový obchod prevádzkuje spoločnosť Redigo Systems, s.r.o. ktorá pôsobí na trhu v oblasti internetového predaja od roku 2010.