Internetový obchod fitnessnaramky.sk používa súbory cookies, ktoré pomáhajú k správnemu fungovaniu našich služieb. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Súhlasím viac informácii

 Kontaktujte nás - e-mail: eshop@fitnessnaramky.sk, telefón: +421948236600

Naše kontakty

Pracovná doba:
Po - Pia: 9:00 - 17:00h

Telefón:
+421 948 23 66 00

E-mail: eshop@fitnessnaramkynull.sk

Ponuka výrobcov


O nás

Internetový obchod www.fitnessnaramky.sk je prvý špecializovaný e-shop so zameraním na nositeľnú elektroniku tzv. wearable electronics, wearable technology, ktorá sa stáva celosvetovým trendom.

 

Našim cieľom je prinášať zákazníkom kvalitné produkty z oblasti nositeľných technológií ako sú fitness náramky, fitness hodinky, monitory aktivity, senzory, snímače srdcového tepu a iné zariadenia, ktoré dokážu zákazníkovi poskytnúť informácie o jeho dennej osobnej aktivite, o spálených kalóriách, o kvalite spánku a týmto ho motivovať k dosiahnutiu stanovených cieľov a pomôcť zlepšiť zdravie a celkový životný štýl.

 

Všetky nami predávané produkty sú originálne výrobky obstarávané od autorizovaných, certifikovaných distribútorov a výrobcov. Táto skutočnosť pomáha zabezpečiť kvalitu dodaného tovaru a prípadný profesionálny záručný a pozáručný servis. Produkty, ktoré máme zaradené v portfóliu aj sami testujeme, vyskúšame a aktívne používame, preto vám radi poskytneme odbornú radu pri výbere produktu vhodného pre vás alebo pomoc pri ich používaní.

 

 

 

 

Naše skúsenosti, rady a novinky takisto publikujeme na WEB portáli www.wearables.sk, ktorý sa venuje nositeľným technológiám.

Sme partnerom sekcie chytré náramky na obľúbenom vyhľadávači tovaru heureka.sk, kde odpovedáme na otázky zákazníkov.

Obchod prevádzkuje spoločnosť Redigo Systems, s.r.o. ktorá pôsobí na trhu v oblasti internetového predaja od roku 2010.

 

Prečo nakúpiť v internetovom obchode fitnessnaramky.sk

Prečo nakúpiť v internetovom obchode fitnessnaramky.sk

Fitness náramky