Garmin vívomove HR, Sport, Black, L

Kód: 46077
Akcia Tip
Značka: Garmin
ZadarmoZadarmo 199 € –5 %
Garmin vívomove HR, Sport, Black, L
199 € –5 % 189 € 157,50 € bez DPH
Skladom ihneď k odberu
Klasické analógové hodinky s monitorom osobnej aktivity, diskrétnym displejom a s optickým snímačom tepu na zápästí. To sú nové hodinky Garmin Vívomove HR.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klasické analógové hodinky s monitorom osobnej aktivity, diskrétnym displejom a s optickým snímačom tepu na zápästí. To sú nové hodinky Garmin Vívomove HR. Garmin už po druhý krát prináša štýl a luxus do vášho zdravého a aktívneho životného štýlu. Nové hodinky stavajú na dobrých základoch pôvodného modelu.

garmin-autorizovany-predajca

Máte radi klasický dizajn, ale zároveň ste fanúšikom najnovších technológií a taktiež ste športovec? Vívomove HR je určený priamo pre vás. Štýlové hybridné smart hodiny v nadčasovom dizajne sa stanú luxusným doplnkom vášho outfitu a naviac vás udržia v pohybe. Analógové ručičky ukazujú presný čas a na diskrétnom kryštalickom dotykovom displeji sa zobrazujú smart funkcie - notifikácie, hodnoty tepu a iné. 

!Upozornenie - produkt Vívomove HR oficiálna distribúcia je dodávaný vo verzii World bez podpory ovládania v SK jazyku!

Nové funkcie Vívomove HR oproti predchádzajúcej rade:

 • Na ovládanie slúži nenápadný OLED dotykový displej
 • Optický snímač pulzu na zápästí kontinuálne meranie tepu 24x7
 • Zabudovaný barometrický senzor umožňuje počítať prejdené poschodia
 • Funkcia Move IQ automaticky rozlíši známe typy cvičenia a zobrazí zaznamenané aktivity v konte na Garmin Connect
 • Odhad hodnoty VO2 max
 • Počítanie opakovaní
 • Sledovanie úrovne stresu
 • Ovládanie príslušenstva - akčná kamera Garmin VIRB, hudobný prehrávač v smartfóne
 • Smart notifikácie pri prijatí sms, hovoru, kalendár
 • Nabíjateľná batéria výdržou až do 5 dní v režime smart hodín, až do 2 týždňov v režime klasických hodín

Funkcie

Osobný cieľ - Podľa úrovne vašej osobnej aktivity Garmin Vívomove HR sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, vás automaticky posúva zvýšením hodnôt k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.

Prejdené kroky - hodinky zaznamenajú každý váš prejdený krok. Priamo na displeji vidíte, na koľko percent ste už splnili svoj denný cieľ.

Prejdené poschodia - pomocou zabudovaného barometrického výškomeru hodinky počítajú nastúpané a zídené poschodia a tým získavate extra body v rámci sledovania dennej aktivity.

Sledovanie spánku - Vívomove HR monitoruje kvalitu odpočinku - spánku. Zaznamenáva plytký a hlboký spánok a následne si štatistiku môžete pozrieť v mobilnej aplikácii Garmin Connect™.

Move IQ - nová generácia funkcie MOVE IQ 2.0 automaticky rozlíši známe typy cvičenia a zobrazí zaznamenané aktivity v konte na Garmin Connect. Nová funkcia Auto Activity Start vám umožňuje nastaviť si prahové hodnoty pre spustenie aktivít chôdze a behu.

Počítanie opakovaní - hodinky dokážu počítať opakovania pre silový tréning, sleduje nielen počet opakovaní, ale aj série a čas oddychu medzi sériami. Následne si svoj tréning môžete pozrieť vo vašom konte na Garmin Connect.

Optické meranie pulzu - na meranie srdcového tepu Vívomove HR používa najnovšiu technológiu Garmin Elevate - optické meranie tepu na zápästí. Senzor poskytuje údaje o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz 24x7.

Spálené kalórie - presný výpočet spálených kalórií počas dňa na základe údajov o srdcovom tepe. Po synchronizácii nameraných údajov o vašej dennej aktivite do aplikácie priamo na svojom smrartfóne - Garmin Connect™ Mobile sa zobrazí údaj o spálených kalóriách počas dňa. Sledujte svoj postup k dosiahnutiu vytúženej cieľovej váhy prostredníctvom detailných záznamov kalórií, ktoré ste spálili počas celého dňa, počas fitness aktivít vrátane hodnoty bazálneho metabolizmu. Mobilnú aplikáciu Garmin Connect pohodlne prepojíte s populárnou aplikáciou MyFitnessPal na sledovanie príjmu stravy počas dňa a zobrazte si údaje v aplikácii Garmin Connect. Vďaka prepojeným kontám, si môžete jednoducho porovnať príjem kalórii s počtom kalórii spálených pri používaní zariadenia Garmin.

garmin-vivomove-HR-01

VO2 max - funkcia odhadu VO2 max na základe údajov o srdcovom tepe z Elevate pulzomera vám poskytne presnejší obraz o úrovni vašej kondície. Na základe týchto údajov tiež odhadne váš kondičný vek, ktorý môžete znižovať tvrdým tréningom a cvičením.

Úroveň stresu - s hodinkami budete vedieť vašu úroveň stresu/námahy počas celého dňa a zobrazí časové úseky zvýšenej námahy/stresu alebo zotavenia v kľude.

Indikátor neaktivity -Buďte aktívny po celý deň! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu so zavibrovaním po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.

OLED dotykový displej - nenápadný OLED displej sa aktivuje, keď vám príde oznámenie o prichádzajúcom hovore, sms, e-maily, alebo keď je čas sa hýbať. Stačí ťuknúť prstom na displej hodiniek a jednoduchým swipe pohybom prsta si pozeráte dostupné údaje, ktoré sú k dispozícii.

Čas - Hodinky sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na zápästí máte tak prehľad o svojich cieľoch a aktuálnom postupe pri ich dosahovaní, ako aj o čase. 

Vodotesnoť - Garmin Vívomove HR sú vodotesné (5ATM), takže sa s nimi môžete bez obáv sprchovať, a plávať. Dlhší pobyt vo vode sa neodporúča pre modely s koženým remienkom.

Výdrž batérie - hodinky sú vybavené nabíjateľnou lithium-ionovou batériou s výdržou až do 5 dní v režime smart hodín, až do 2 týždňov v režime klasických hodín. Stačí hodinky jednoducho nabiť cez USB nabíjací/dátový klip, ktorý slúži aj na prenos údajov do aplikácie Garmin Connect.

Ovládanie príslušenstva - pomocou hodiniek dokážete ovládať akčnú kameru Garmin VIRB (ANT+ prepojenie) alebo hudobný prehrávač vo vašom smartfóne (nutné Bluetooth prepojenie).

Smart notifikácie a funkcie - po spárovaní s kompatibilným smartfónom sa na displeji zobrazí notifikácia a jemné zavibrovanie vás upozorní na prichádzajúci hovor, sms správu, pripomienky z kalendára, sociálnych sietí, či iných mobilných aplikácií tretích strán. Tieto notifikácie uvidíte aj počas fitness aktivít.

garmin-vivomove-HR-02

Synchronizácia údajov a mobilné aplikácie Namerané údaje z hodiniek prenesiete pomocou pripojenia Bluetooth Smart do bezplatnej mobilnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile. Pohodlne tak máte k dispozícii všetky štatistiky vašej osobnej aktivity. Hodinky je možné tiež synchronizovať aj s PC pomocou USB adaptéra. V aplikácii sú všetky údaje prehľadne zobrazené v rôznych štatistikách a grafoch a môžete ich pohodlne analyzovať. Aplikácia Garmin Connect je dostupná v SK jazyku! Údaje sa takisto dajú zdielať s priateľmi a rodinou. 

Technické parametre

 • Rozmery priemer: 43 x 43 x 11,6 mm (Š,V,H)
 • Rozmery remienkov: veľkosť L: 148 - 215 mm, veľkosť S/M: 122 - 189 mm
 • Displej s rozlíšením 64 x 128 pixelov
 • Hmotnosť: 40,8 g
 • Vodotesnosť: vhodné aj na plávanie

Kompatibilné smartfóny

Základné parametre vášho smartfónu (Ak nie je v zozname): • Apple iOS 7.0 a vyšší • Android 4.3 OS a vyšší • Bluetooth 4.0

Android (smartfón s Android 4.3 a vyšší): • HTC One (M7) • LG Flex • Samsung Galaxy Note 2, Note 3 • Samsung Galaxy S3, S4, S4 Active, S5 • Sony Xperia Z2

Apple: • iPhone 4S, 5, 5C, 5S, 6, 6Plus • iPad Air • Nový iPad (iPad 3) • iPad s Retina Displejom (iPad 4) • iPad Mini • iPod Touch 5.Generácia

Obsah balenia

 • hodinky Garmin Vívomove HR
 • nabíjací kábel
 • manuál v SK jazyku

Autor © FitnessNaramky.sk 2014-2018

Dodatočné parametre

Kategória: Garmin Vívomove HR
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Chôdza, Beh, Fitness, Tréning
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Nie
? Dotykový displej: Áno
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Nie
? Teplomer: Nie
? Barometer: Nie
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Garmin vívomove HR, Sport, Black, L Garmin vívomove HR, Sport, Black, L
5
O Avatar autora | 3.2.2019
pekne hodinky, vhodne aj do prace a s funkciami, ktore ponukaju velka spokojnost, odporucam
Garmin vívomove HR, Sport, Black, L Garmin vívomove HR, Sport, Black, L
5
Avatar autora | 12.8.2018
+ Vyhovujú funkcionalitou, navyše sú pekné, vhodné aj do práce.

Garmin vívomove HR, Sport, Black, L Garmin vívomove HR, Sport, Black, L
4
Avatar autora | 8.8.2018
Veľmi pekné a elegantné hodinky. Troška si treba zvyknúť na ovládanie a na menu (v porovnaní s inými výrobcami), ale to je len uhol pohľadu.
Garmin vívomove HR, Sport, Black, L Garmin vívomove HR, Sport, Black, L
5
Avatar autora | 18.6.2018
+ Pekný a elegantný vzhľad vhodný nie iba na šport
+ Praktická funkčnosť
- Nevyhnutné prepojenie s bluetooth-žerie mi to baterku v mobile
- Síce prijíma notifikácie z mobilu (maily, soc.siete atď), ale na displayi uvidíte iba notifikáciu - čítanie toho je síce možné, ale veľmi nepraktické. V každom prípade mi to vôbec nevadí :)

Na tento produkt som čakala pol roka, nakoľko bol dlhodobo vypredaný. Som s ním spokojná, výhodou je aj gumený remienok (mám alergiu na kov).