Internetový obchod fitnessnaramky.sk používa súbory cookies, ktoré pomáhajú k správnemu fungovaniu našich služieb. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Súhlasím viac informácii

 Kontaktujte nás - e-mail: eshop@fitnessnaramky.sk, telefón: +421948236600

Naše kontakty

Pracovná doba:
Po - Pia: 9:00 - 17:00h

Telefón:
+421 948 23 66 00

E-mail: eshop@fitnessnaramkynull.sk

Ponuka výrobcov

Garmin Vívofit jr., Broken Lava

Garmin Vívofit jr., Broken Lava
Garmin Vívofit Jr.Garmin Vívofit Jr.Garmin Vívofit Jr.Garmin Vívofit Jr.Garmin Vívofit Jr.Garmin Vívofit Jr.Garmin Vívofit Jr.

Garmin Vívofit jr., Broken Lava

Výrobca:Garmin
Kód výrobku:010-01634-20
EAN:753759158156
Záruka:2 roky
Dostupnosť »Predaj skončil
Opýtať sa predajcu:Formulár »
Cena s DPH: 99.00 €
Cena bez DPH: 82.50 €
Hodnotenie:

Monitor aktivity pre vaše deti to presne je nový fitness náramok z produktovej rady Garmin Vívofit. Vívofit Jr. (junior) je pohodlný, bezpečný a vodeodolný monitor aktivity navrhnutý špeciálne pre vaše ratolesti.Vďaka Vívofit jr. mobilnej aplikácii dostupnej zadarmo k tomuto monitoru aktivity, rodičia motivujú svoje deti pomocou odmien a dobrodružstiev, ktorými odomykajú zábavné a náučné fakty. Rodičia môžu sledovať plnenie 60-minútového cieľa, aktivít na deň vrátane krokov a monitorovania spánku dieťaťa.

Vívofit jr. tiež dáva rodičom možnosť spravovať a zadávať úlohy, nastaviť čas úlohy a odmeňovať, aby pozitívne podporili dobré správanie. Úlohy môžu byť zadávané na deň alebo rovno na celý týždeň.
Na zadávanie úloh slúži mobilná aplikácia, ktorá sa jednoducho ovláda a ľahko ju nainštalujete na kompatibilné Apple alebo Android mobilné zariadenie.

Deti svoje nové povinnosti uvidia priamo na náramku, ktorý im pripomenie, aby si umyli zuby alebo stopuje čas, za aký splnili inú úlohu.

Neváhajte a užívajte si vzácny čas strávený s rodinou.Čo všetko Vívoft Jr. dokáže:

Cieľ - Podľa úrovne aktivity dieťaťa monitor aktivity sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Ak sú ciele splnené na ďalší deň bude cieľ vyšší, aby motivoval k lepším výkonom.
Na každý deň je nastavený cieľ 60 minút aktívneho pohybu. Po splnení tohto cieľa sa v aplikácii odomknú zábavné poznatky a dobrodružstvá.

Odmeny - Za splnenie úloh získavajú deti odmeny, ktoré sa spočítavajú a na konci dňa alebo týždňa sa v aplikácii zobrazí sumárny prehľad a tak aj deti medzi sebou môžu súťažiť, kto má najväčšie skóre.

Pohybový indikátor - Zostaňte v pohybe! K pohybu deti motivuje červená výzva na pohyb, ktorá sa zobrazí na displeji spolu so zvukovým upozornením po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší dielik. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí. Vívofit jr. má aj zvukové upozornenie, ktoré pripomenie deťom, že je čas na plnenie úloh a na pohyb.

Kroky - Vívofit jr. zaznamenáva každý prejdený krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov.

Monitorovanie spánku - Vívofit jr. monitoruje kvalitu spánku vášho dieťaťa počas noci. Netreba nič nastavovať, Vívofit jr. sa prepne automaticky do režimu spánku a ráno si pozriete namerané hodnoty - plytký, tvrdý spánok priamo na svojom smartfóne v bezplatnej aplikácii Vívofit jr. App.Hodiny - náramok bol navrhnutý tak, aby ste ho mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na displeji sa zobrazuje čas, dátum, kroky, úlohy, plnenie cieľa, odmeny, stopky.

Stopky - stopky sledujú čas plnenia zadaných úloh ako aj iných aktivít. Na splnenie úlohy môžete nastaviť čas 2, 5, 10, 15, 20 alebo 30 minút.

Technické parametre:

• Podsvietenie - displej náramku obsahuje podsvietenie, vďaka ktorému je perfektne čitateľný aj v tme.

• Batéria - náramok nemusíte pravidelne nabíjať. Je vybavený batériou CR1632 s výdržou až 1 rok, ktorú stačí jednoducho vymeniť po roku vymeniť.

• Vodeodolnosť - Vívofit jr. je vodeodolný, takže s ním môžu deti pokojne aj plávať a nemusia sa báť že sa mu niečo stane.

• Interná pamäť - monitor aktivity má internú pamäť, do ktorej ukladá namerané hodnoty aktivity počas 4 týždňov. Takže sa nemusíte báť, že sa nejaké hodnoty stratia, keď nemáte k dispozícii smartfón.

• Materiál - remienok je vyrobený z ultra strečového materiálu, takže sadne na každé zápästie až do obvodu 145 mm. V prípade potreby sa jednoducho vymení za väčší.

• Vymeniteľné remienky - remienky sa dajú vymieňať, preto dizajn nikdy neomrzí. Monitor aktivity jednoducho vyberte z remienka a nasaďte do druhého - je to hračka.Synchronizácia údajov a zobrazenie štatistík

Fitness náramok synchronizujete pomocou bezdrôtového bluetooth prepojenia s kompatibilným smartfónom Apple alebo Android, na ktorom je nainštalovaná bezplatná aplikácia Vívofit Jr. app. Rodičia si najprv vytvoria konto v aplikácii Garmin Connect, s ktorým sa následne prihlasujú aj do Vívofit Jr. App. V nej si potom pozeráte všetky namerané hodnoty o progrese v dosiahnutí cieľov vášho dieťaťa. Mobilná aplikácia je zadarmo dostupná pre mobilné zariadenia s OS iOS aj Android v anglickom jazyku.Aplikáciu Garmin Vívofit Jr. si môžete stiahnuť s nasledujúcich odkazov:Kompatibilné smartfóny:

Dôležitá je verzia OS vášho mobilného telefónu a podpora Bluetooth 4.0 (Low Energy).
• Android (Android 4.4 a vyšší)
• Apple (iOS 6 a vyšší)

Obsah balenia:

• náramok Garmin vívofit jr., veľkosť remienka (obvod zápästia): 136 mm,
• používateľská príručka v SK jazyku


Autor © FitnessNaramky.sk 2014-2018


Späť na začiatok

Fitness náramky