Garmin HRM-Tri™ pulzomer s akcelerometrom (010-10997-09)

Kód: 45868
129,90 € 108,25 € bez DPH
Ext.sklad dodanie 3 dní
Nový pulzomer Garmin HRM-Tri™ je špeciálnej navrhnutý pre komfortné použitie pri plávaní, cyklistike aj behu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový pulzomer Garmin HRM-Tri™ je špeciálnej navrhnutý pre komfortné použitie pri plávaní, cyklistike aj behu. Výrobca prepracoval dizajn tak, aby bol spoľahlivo a komfortne použiteľný počas plávania, cyklitike aj behu - teda počas celého triatlonového preteku, či Ironmana.

garmin-autorizovany-predajca

Ako to funguje

Vďaka novému pulzomeru môžete zjednotiť meranie a záznam pulzu nielen pri behu a cyklistike ale aj pri plávaní (v krytom bazéne alebo otvorenej vode). Počas plávania "ukladá" namerané hodnoty pulzu do vstavanej pamäte (20-hodín záznamu), kde sú pripravené na okamžitú synchronizáciu s kompatibilnými hodinkami ihneď po vynorení sa alebo po skončení tréningu.

Tréning s pulzomerom

Na vašich hodinkách, fitness náramku alebo priamo v mobilnej aplikácii uvidíte aktuálne hodnoty srdcového tepu (bpm) + zóny tepu (medzi zónou 1 až 5) - podľa typu prístroja. Nastavením cieľovej zóny tepu vás prístroj upozorní na prekročenie stanovených hodnôt rozsahu zóny (zvukový signál/vibračné upozornenie). Sledovanie tepových zón počas aktivity pomôže zefektívniť váš tréning a dosiahnuť vytýčený cieľ.

Funkcie akcelerometra

Po pripojení pulzomera ku kompatibilným hodinkám zabezpečí pulzomer HRM-Run zobrazenie a vyhodnocovanie dát metriky behu v reálnom čase: Kadencia behu: Kadencia je počet krokov za minútu. Zobrazovaná hodnota je súčtom všetkých krokov (ľava i pravá noha).

Vertikálna oscilácia: je hodnota "odskoku" pri odraze počas behu. Zobrazuje sa hodnota vertikálneho pohybu tela, meraná v centimetroch pre každý krok.

Čas kontaktu so zemou: alebo Ground contact time definuje čas kontaktu so zemou pri behu pre každý krok. Čas je meraný v milisekundách.

Technické údaje:

  • ANT+ - bezdrôtové rozhranie pre pripojenie pulzomera ku kompatibilnému zariadeniu Garmin
  • Vymeniteľná batéria CR2032, ktorej výdrž je až 10 mesiacov (v závislosti od používania).

Obsah balenia

Hrudný pás, snímač (modul), batéria CR 2032

Autor © FitnessNaramky.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Hrudné snímače tepu
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: