Vážení zákazníci, tovar s dostupnosťou "skladom ihneď k odberu" sme schopní dodať do Vianoc v prípade, že si tovar objednáte do pondelka 17.12.2018 - 12:00h. Odo dňa 12.12.2018 produkty označené ako dostupné na externom sklade, budú dodané až po 6.1.2019 - nie do Vianoc! Ďakujeme za pochopenie.

Garmin HRM-Tri™ & HRM-Swim™ - sada pulzomerov (010-11254-03)

Kód: 45867
199,90 € 166,58 € bez DPH
Ext.sklad dodanie 3 dní
Nové pulzomery v jednom balení, to sú Garmin HRM-Swim a HRM-Tri. Od teraz budete mať svoj srdcový tep pod kontrolou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nové pulzomery v jednom balení, to sú Garmin HRM-Swim a HRM-Tri. Od teraz budete mať svoj srdcový tep pod kontrolou.

garmin-autorizovany-predajca

Garmin HRM-Swim

Výrobca prepracoval dizajn tohto nového pulzomeru tak, aby bol spoľahlivo použiteľný aj počas plávania, čo je z bežným pulzomerom nemožné. Konštrukcia a použité materiály expanznej časti (hrudný pás) majú špeciálny protišmykový povrch, ktorý zabezpečuje maximálnu priľnavosť na kožu aj počas plávania. Vďaka novému pulzomeru môžete zjednotiť meranie a záznam pulzu nielen pri behu a cyklistike ale aj pri plávaní (v krytom bazéne alebo otvorenej vode). Počas plávania "ukladá" namerané hodnoty pulzu do vstavanej pamäte (20-hodín záznamu), kde sú pripravené na okamžitú synchronizáciu s kompatibilnými hodinkami ihneď po vynorení sa alebo po skončení tréningu.

Garmin HRM-Tri™

Je špeciálnej navrhnutý pre komfortné použitie pri plávaní, cyklistike aj behu. Výrobca prepracoval dizajn tak, aby bol spoľahlivo a komfortne použiteľný počas plávania, cyklistike aj behu - teda počas celého triatlonového preteku, či Ironmana.

Funkcie

• Kadencia - počet krokov za minútu. Zobrazovaná hodnota je súčtom všetkých krokov (ľava i pravá noha) a hodinky ponúkajú okamžité hodnotenie na farebnej škále. Dáta sú dostupné po pripojení pulzomera ku kompatibilným Garmin hodinkám.

• Vertikálna oscilácia - hodnota "odskoku" pri odraze počas behu. Zobrazuje sa hodnota vertikálneho pohybu tela, meraná v centimetroch na každý krok a dáta sú dostupné po pripojení pulzomera ku kompatibilným Garmin hodinkám.

• Čas kontaktu so zemou pri behu alebo "Ground contact time" - definuje čas kontaktu so zemou pri behu pre každý krok. Čas je meraný v milisekundách a dáta sú dostupné po pripojení pulzomera ku kompatibilným Garmin hodinkám.

• Zóny pulzu - každý z nás má pri tréningu iný cieľ, či už je to chudnutie, zlepšenie kondície, prevencia srdcovocievnych ochorení... Pre každý cieľ je nevyhnutné sledovať pulz, aby bol tréning čo najefektívnejší. Kompatibilné hodinky vás upozornia zvukovým signálom na vysoký alebo naopak nízky pulz.

• Gyroskopický akcelerometer - integrovaný (gyroskopický) akcelerometer v module zabezpečí analýzu a záznam metriky behu - Running Dynamics. Tréning s pulzomerom Na vašich hodinkách, fitness náramku alebo priamo v mobilnej aplikácii uvidíte aktuálne hodnoty srdcového tepu (bpm) + zóny tepu (medzi zónou 1 až 5) - podľa typu prístroja. Nastavením cieľovej zóny tepu vás prístroj upozorní na prekročenie stanovených hodnôt rozsahu zóny (zvukový signál/vibračné upozornenie). Sledovanie tepových zón počas aktivity pomôže zefektívniť váš tréning a dosiahnuť vytýčený cieľ.

Technické údaje pulzomerov:

  • ANT+ - bezdrôtové rozhranie pre pripojenie pulzomera ku kompatibilnému zariadeniu Garmin
  • Vymeniteľná batéria CR2032, ktorej výdrž je až 10 mesiacov (v závislosti od používania).

Obsah balenia

  • Hrudný snímač HRM-Swim™ a HRM-Tri™ + pás
  • 2 x batéria CR 2032

Autor © FitnessNaramky.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Hrudné snímače tepu
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: