Internetový obchod fitnessnaramky.sk používa súbory cookies, ktoré pomáhajú k správnemu fungovaniu našich služieb. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Súhlasím viac informácii

 Kontaktujte nás - e-mail: eshop@fitnessnaramky.sk, telefón: +421948236600

Naše kontakty

Pracovná doba:
Po - Pia: 9:00 - 17:00h

Telefón:
+421 948 23 66 00

E-mail: eshop@fitnessnaramkynull.sk

Ponuka výrobcov

iHealth BP5 Bluetooth merač krvného tlaku

iHealth BP5 Bluetooth merač krvného tlaku
iHealth BP5 Bluetooth merač krvného tlakuiHealth BP5 Bluetooth merač krvného tlakuiHealth BP5 Bluetooth merač krvného tlakuiHealth BP5 Bluetooth merač krvného tlakuiHealth BP5 Bluetooth merač krvného tlaku

iHealth BP5 Bluetooth merač krvného tlaku

Výrobca:iHealth Labs
Kód výrobku:IH-BP5
EAN:855111003040
Záruka:2 roky
Dostupnosť »Ext.sklad dodanie 3-5 dní
Opýtať sa predajcu:Formulár »
Cena s DPH: 110.00 €
Cena bez DPH: 91.67 €
Hodnotenie:

Bezdrôtový tlakomer HS5 patrí medzi vlajkovú loď meračov krvného tlaku od výrobcu iHealth. Umožňuje pohodlne zistiť presné hodnoty krvného tlaku a srdcového tepu kdekoľvek a kedykoľvek.

V spojení s aplikáciou iHealth MyVitalis 2 (dostupná zadarmo pre zariadenia iOS a Android) zobrazíte krivku priebehu tepu a porovnáte aktuálne namerané hodnoty s dlhodobými záznamami. Priamo na displeji vášho mobilného zariadenia si zobrazíte hodnoty vášho stavu v rámci graficky prehľadne klasifikácie akceptovanej Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO).

Tlakomer BP5 môžete tak ako aj ďalšie produkty iHealth prepojiť s iHealth váhou a ešte lepšie s iHealth HS5 WiFi komplexným telesným analyzátorom iHealth snímačom dennej aktivity a spánku a tiež iHealth Pulzným oximetrom a tým získate veľmi komplexný pohľad na svoje zdravie, športovú kondíciu a celkový životný rytmus.

V aplikácii iHealth MyVitalis 2 (dostupná pre iOS a Android zadarmo) môžete sledovať a vyhodnocovať trendy vývoja všetkých charakteristík vášho tela a aktivít, plánovať svoje osobné ciele, sledovať ich plnenie a mnoho ďalšieho.Tento výrobok je certifikovaný CE ako zdravotné zariadenie.

Pohodlné merania

Meranie krvného tlaku a srdcového tepu nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí stlačiť jediné tlačidlo na displeji vášho mobilného telefónu (smartfónu) alebo tabletu a všetko prebehne samo – automaticky v pohodlí domova alebo kdekoľvek na cestách.

Tlakomer iHealth BP5 sa bezdrôtovo spojí s aplikáciou iHealth MyVitals 2 na mobilnom zariadení iOS alebo Android. Prístroj s hmotnosťou iba 135 g je ovládaný pomocou aplikácie bežiacej na vašom smratfóne alebo tablete. Spoľahlivo zmeria systolický a diastolický krvný tlak (napr. TK 120/80), hodnotu srdcového tepu a nameranú hodnotu graficky zobrazí v podobe krivky.

Systolický tlak je krvný tlak, ktorý je v ramenných tepnách vo chvíli srdcového sťahu (teda úderu). Odráža silu, s akou srdce pracuje a vypudzuje krv do tepien.
Diastolický tlak je krvný tlak vo chvíli, keď je srdce, naopak, uvoľnené a nasáva do seba neokysličenú krv (v období medzi údermi). Odráža pružnosť ciev, teda ukazuje, či sú tepny dostatočne elastické a zdravé.
Ak vám lekár povie, že vám nameral krvný tlak 140 na 78, znamená to, že váš systolický tlak mal v čase merania hodnotu 140 a diastolický tlak hodnotu 78.Prehľadné zobrazenie výsledkov

Aplikácia MyVitalis 2 zobrazí na displeji smartfónu namerané hodnoty vašeho krvného tlaku a tepu. Cennou funkcionalitou je zobrazenie grafov dlhodobo uskutočnených meraní a porovnanie aktuálne nameraných hodnôt s dlhodobým osobným trendom. Výpovednú hodnotu má zobrazenie vašeho aktuálneho stavu v rámci graficky prehľadne klasifikácie akceptovanej Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO).

Zdieľanie nameraných hodnôt

Priamo z aplikácie je možné namerané hodnoty odoslať priateľom, rodine nebo lekárovi.

Užívateľské účty

V rámci aplikácie iHealth MyVitals2 je možné merať hodnoty jednorázovo alebo si založiť užívateľský účet a nechať zariadenie merané hodnoty automaticky ukladať do pamäti. Na jednom zariadení sa dá vytvoriť užívateľské účty viacerým užívateľom a viesť napríklad záznamy celej rodiny. Každý užívateľ zadá vo svojom účte ďalšie veličiny ako telesnú výšku a vek, ktoré napomáhajú lepšie vyhodnocovať namerané hodnoty.Aplikáciu si môžete pohodlne stiahnuť priamo z tejto stránky:


Cloud účet

Pokiaľ si na stránkach výrobcu iHealth založíte svoj online užívateľský účet a spojíte ho so svojim účtom na vašom mobilnom zariadení, môžete všetky úkony vrátane sledovania nameraných hodnôt vykonávať tiež z vášho počítača. V prípade straty alebo poškodenia mobilného zariadenia tak neprídete o svoje namerané osobné hodnoty. Jednoduchým prepojením viacerých zariadení s online účtom, napríklad smartfónu a tabletu, potom môžete merania vykonávať s akýmkoľvek z pripojených zariadení a výsledky sledovať na všetkých ostatných.

Technická špecifikácia

• Certifikácia CE ako zdravotné zariadenie
• Meria systolický a diastolický krvný tlak a srdcový tep
• Miesto merania: štandardné - paža nad lakťom
• Ovládanie aplikáciou iHealth MyVitals 2 alebo staršou iHealth MyVitals – pre iOS a Android zadarmo
• Bezdrôtový prenos nameraných hodnôt pomocou Bluetooth 3.0
• Zobrazenie krivky srdcového tepu v priebehu merania
• Rozmery prístroja (bez rukávu): 14,5 x 5,8 x 3 cm
• Hmotnosť (bez rukávu): 135 g
• Dĺžka rukávu zodpovedá obvodu paže nad lakťom: 22 - 42 cm
• Tlakový rozsah rukávu: 0 - 295 mm Hg
• Presnosť tlaku: ±3 mm Hg
• Rozsah merania srdcového tepu: 40 - 180 úderov za minútu s presnosťou ±5%
• Napájanie: DC:5.0V 1.0A
• Batéria: 1*3.7V Li-ion400mAh

Obsah balenia

1x Bezdrôtový merač tlaku BP5, 1x Návod na obsluhu, 1x Rýchly návod na používanie, 1x napájací/nabíjací kábel, 1x Prenosná brašňa

Kompatibilné zariadenia

Kompatibilita: iOS a Android 2.3.3 a novší

• iPhone 5S/5C, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad Air, iPad Mini, ,iPad 4th Gen, iPad 3rd Gen, iPad 2, IPod Touch 5th Gen, iPod Touch 4th Gen
• Samsung Mega 6.3, Samsung Galaxy S5 SM-G9008V, Samsung Galaxy S4 GT-I9500, Samsung Galaxy S4 GT-I9505, Samsung Galaxy S3 SGH-I9300, ,Samsung Galaxy S3 SCH-1535, Samsung Galaxy Note3 SM-N9006, Samsung Galaxy Note2 SCH-I605
• HTC One M7, HTC Droid DNA
• LG Nexus 4, LG Nexus 5


Autor © FitnessNaramky.sk 2014-2018


Späť na začiatok


Fitness náramky