Internetový obchod fitnessnaramky.sk používa súbory cookies, ktoré pomáhajú k správnemu fungovaniu našich služieb. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Súhlasím viac informácii

 Kontaktujte nás - e-mail: eshop@fitnessnaramky.sk, telefón: +421948236600

Naše kontakty

Pracovná doba:
Po - Pia: 9:00 - 17:00h

Telefón:
+421 948 23 66 00

E-mail: eshop@fitnessnaramkynull.sk

Ponuka výrobcov

Garmin Vívoactive 3 Black Silicone, Stainless Steel

Garmin Vívoactive 3 Black Silicone, Stainless Steel
Garmin Vivoactive 3Garmin Vivoactive 3Garmin Vivoactive 3Garmin Vivoactive 3Garmin Vivoactive 3Garmin Vivoactive 3

Garmin Vívoactive 3 Black Silicone, Stainless Steel

Výrobca:Garmin
Kód výrobku:010-01769-02
EAN:753759173173
Záruka:2 roky
Dostupnosť »Skladom, ihneď k odberu
Opýtať sa predajcu:Formulár »
Cena s DPH: 279.00 €
Cena bez DPH: 232.50 €
Pôvodná cena:329.00 €
Ušetríte:50.00 €
Hodnotenie:

Športové smart hodinky s GPS, optickým snímačom pulzu Garmin Elevate na zápästí, s viac ako 15 predinštalovanými športovými aplikáciami a možnosťou bezkontaktne platiť za tovar (Garmin Pay), to je v stručnosti Garmin Vívoactive 3.



Garmin Vívoactive 3 zaznamenáva všetky vaše osobné aktivity počas celého dňa. Počas behu, plávania, cyklistiky, lyžovania, golfu, pádlovania, či turistiky počíta vaše kroky, spálené kalórie a monitoruje váš tep 24x7 vďaka optickému pulzomeru Garmin Elevate priamo na vašom zápästí.

Na veľkom, farebnom, perfektne čitateľnom dotykovom displeji s vysokým rozlíšením sa zobrazia smart notifikácie z vášho smartfónu - prichádzajúce hovory, sms, maily a iné upozornenia. Hodinky sú ľahké, zároveň odolné voči nárazu a môžete ich nosiť na ktorejkoľvek ruke. Vďaka novej funkcii Side Swipe stačí jediný dotyk a máte rýchly prístup k widgetom a ďalším funkciám.

Dizajn a funkcie si prispôsobíte na mieru vďaka viac ako 1 300 aplikáciám, domovským obrazovkám, dátovým poliam a mini aplikáciám z Garmin Connect IQ™ store.



Funkcie

Osobný cieľ - Podľa úrovne vašej osobnej aktivity Garmin Vívoactive 3 sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, vás automaticky posúva zvýšením hodnôt k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.

Prejdené kroky - hodinky zaznamenajú každý váš prejdený krok. Priamo na displeji vidíte, na koľko percent ste už splnili svoj denný cieľ.

Prejdené poschodia - pomocou zabudovaného barometrického výškomeru hodinky počítajú nastúpané a zídené poschodia a tým získavate extra body v rámci sledovania dennej aktivity.

Sledovanie spánku - Vívoactive 3 monitoruje kvalitu odpočinku - spánku. Zaznamenáva plytký a hlboký spánok a následne si štatistiku môžete pozrieť v mobilnej aplikácii Garmin Connect™.

Indikátor neaktivity - Buďte aktívny po celý deň! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu so zavibrovaním po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.

Move IQ - nová generácia funkcie MOVE IQ 2.0 automaticky rozlíši známe typy cvičenia a zobrazí zaznamenané aktivity v konte na Garmin Connect. Nová funkcia Auto Activity Start vám umožňuje nastaviť si prahové hodnoty pre spustenie aktivít chôdze a behu.

Podpora multišport - stačí len zapnúť GPS a spustiť jednu zo športových aplikácií: beh (indoor, outdoor, na bežiacom páse), cyklistika (indoor, outdoor), chôdza (indoor, outdoor), veslovanie (indoor, outdoor), plávanie v bazéne, golf (digitálna skóre karta, AutoShot - automatické meranie dĺžky rany, náhľad na green s možnosťou manuálne meniť pozíciu jamky, prekážky, štatistiky hry), lyže/snowboard, bežky, SUP (stand-up paddle boarding). Pre detailnejšie informácie o vašom výkone stačí pripojiť k hodinkám ten správny snímač spomedzi kompatibilného príslušenstva.



Počítanie opakovaní - hodinky dokážu počítať opakovania pre silový tréning, sleduje nielen počet opakovaní, ale aj série a čas oddychu medzi sériami. Následne si svoj tréning môžete pozrieť vo vašom konte na Garmin Connect.

Optické meranie pulzu - na meranie srdcového tepu Vívoactive 3 používa najnovšiu technológiu Garmin Elevate - optické meranie tepu na zápästí. Senzor poskytuje údaje o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz 24x7. Hodinky dokážu preposielať hodnoty tepu pomocou technológie ANT+ do kompatibilného zariadenia.

Spálené kalórie - presný výpočet spálených kalórií počas dňa na základe údajov o srdcovom tepe. Po synchronizácii nameraných údajov o vašej dennej aktivite do aplikácie priamo na svojom smrartfóne - Garmin Connect™ Mobile sa zobrazí údaj o spálených kalóriách počas dňa. Sledujte svoj postup k dosiahnutiu vytúženej cieľovej váhy prostredníctvom detailných záznamov kalórií, ktoré ste spálili počas celého dňa, počas fitness aktivít vrátane hodnoty bazálneho metabolizmu.

Mobilnú aplikáciu Garmin Connect pohodlne prepojíte s populárnou aplikáciou MyFitnessPal na sledovanie príjmu stravy počas dňa a zobrazte si údaje v aplikácii Garmin Connect. Vďaka prepojeným kontám, si môžete jednoducho porovnať príjem kalórii s počtom kalórii spálených pri používaní zariadenia Garmin.

VO2 max - funkcia odhadu VO2 max na základe údajov o srdcovom tepe z Elevate pulzomera vám poskytne presnejší obraz o úrovni vašej kondície. Na základe týchto údajov tiež odhadne váš kondičný vek, ktorý môžete znižovať tvrdým tréningom a cvičením.

Úroveň stresu - s hodinkami budete vedieť vašu úroveň stresu/námahy počas celého dňa a zobrazí časové úseky zvýšenej námahy/stresu alebo zotavenia v kľude.

Nový dotykový displej - farebný dotykový Garmin Chroma displej je veľmi dobre viditeľný za každých svetelných podmienok (technológia transflective memory-in-pixel (MIP)) s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Displej je chránený voči poškrabaniu sklíčkom Corning® Gorilla® Glass 3.

Ovládanie hodiniek - jednoduchým swipe pohybom prsta po displeji listujete medzi ponukami a dostupnými údajmi. Hodinky majú jedno ovládacie tlačidlo na boku tela hodiniek a unikátnu ovládaciu plochu Side Swipe, ktorá umožňuje rýchle listovanie v ponukách a widgetoch swipe pohybom prsta po strane tela hodiniek. Sami si zvolíte, na ktorej ruke budete hodinky nosiť a tým si prispôsobíte aj ovládanie.



Čas - Hodinky sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na zápästí máte tak prehľad o svojich cieľoch a aktuálnom postupe pri ich dosahovaní, ako aj o čase.

Vodotesnoť - Garmin Vívoactive 3 sú vodotesné (5ATM), takže sa s nimi môžete bez obáv sprchovať, a plávať.

Výdrž batérie - hodinky sú vybavené nabíjateľnou lithium-ionovou batériou s výdržou až do 7 dní v režime hodiniek + sledovanie dennej aktivity a monitorovanie pulzu 24/7. So zapnutým GPS vydržia až do 13 hodín. Vnútorná pamäť hodín uchová 14 dňovú históriu sledovania aktivít.

Ovládanie príslušenstva - pomocou hodiniek dokážete ovládať akčnú kameru Garmin VIRB (ANT+ prepojenie) alebo hudobný prehrávač vo vašom smartfóne (nutné Bluetooth prepojenie).

Smart notifikácie a funkcie - po spárovaní s kompatibilným smartfónom sa na displeji zobrazí notifikácia a jemné zavibrovanie vás upozorní na prichádzajúci hovor, sms správu, pripomienky z kalendára, sociálnych sietí, či iných mobilných aplikácií tretích strán. Tieto notifikácie uvidíte aj počas fitness aktivít.

Bezkontaktné platby Garmin Pay - športujete v exteriéri a chcete si kúpiť nápoj, či inak doplniť energiu? Platiť za tovar teraz už nebude problém. Garmin Vívoactive 3 sú prvé smarthodiny Garmin s novou funkciou Garmin Pay. Po aktivácii funkcie v aplikácii vám priamo hodinky umožnia platiť za tovar iba priložením zápästia k platobnému terminálu (technológia NFC). (POZNÁMKA: funkcia zatiaľ nedostupná, spustenie už čoskoro!).

Synchronizácia údajov a mobilné aplikácie

Prispôsobujte a meňte si vzhľad smart hodiniek podľa nálady vďaka aplikáciam a widgetom, ktoré sú dostupné v novej aplikácii Garmin Connect IQ™. Pridávajte si dátové polia podľa vlastných potrieb a predstáv.

Namerané hodnoty aktivity sú zaznamenané v internej pamäti hodiniek a využitím bezdrôtovej synchronizácie so smartfónom pomocou Bluetooth sú prenesené do mobilnej aplikácie Garmin Connect Mobile alebo pomocou USB kábla do PC/MAC a WEB verzie Garmin Connect. V aplikácii sú všetky údaje prehľadne zobrazené v rôznych štatistikách a grafoch a môžete ich pohodlne analyzovať.
Aplikácia Garmin Connect je dostupná v SK jazyku!
Údaje sa takisto dajú zdielať s priateľmi a rodinou.



Mobilnú aplikáciu si môžete stiahnuť priamo z nasledujúcich odkazov:



Príslušenstvo - kamera, snímač rýchlosti, vymeniteľné remienky

Vďaka technológii ANT+ je Vívoactive 3 kompatibilný s ANT+ snímačom rýchlosti pre použitie na bicykli. Rovnako sa prostredníctvom hodiniek dá ovládať športová kamera Garmin Virb a ďalšie Garmin športové snímače a senzory.

Technické parametre:

• Hmotnosť: 43 g
• Rozmery displej: 30.4mm priemer
• Rozlíšenie displej: 240 x 240 pixelov
• Snímače a senzory: GPS a GLONASS modul, optický senzor tepu Garmin Elevate™, • barometrický výškomer, kompas, 3d akcelerometer, teplomer
• Prepojenie - Bluetooth® Smart a ANT+®

Kompatibilné smartfóny

Základné parameter vášho smartfónu (Ak nie je v zozname):
• Apple iOS 7.0 a vyšší
• Android 4.3 OS a vyšší
• Bluetooth 4.0

Android (smartfón s Android 4.3 a vyšší):
• HTC One (M7)
• LG Flex
• Samsung Galaxy Note 2, Note 3
• Samsung Galaxy S3, S4, S4 Active, S5
• Sony Xperia Z2

Apple:
• iPhone 4S, 5, 5C, 5S, 6, 6Plus
• iPad Air
• Nový iPad (iPad 3)
• iPad s Retina Displejom (iPad 4)
• iPad Mini
• iPod Touch 5.Generácia

Obsah balenia

• hodinky Vívoactive 3, rozmer remienka 127-204 mm
• nabíjací/dátový klip,
• manuál v SK jazyku


Autor © FitnessNaramky.sk 2014-2018


Späť na začiatok

Fitness náramky