Internetový obchod fitnessnaramky.sk používa súbory cookies, ktoré pomáhajú k správnemu fungovaniu našich služieb. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Súhlasím viac informácii

 Kontaktujte nás - e-mail: eshop@fitnessnaramky.sk, telefón: +421948236600

Naše kontakty

Pracovná doba:
Po - Pia: 9:00 - 17:00h

Telefón:
+421 948 23 66 00

E-mail: eshop@fitnessnaramkynull.sk

Ponuka výrobcov

Feiyu Tech G5 - FYG5

Feiyu Tech G5 - FYG5
Feiyu Tech G5Feiyu Tech G5Feiyu Tech G5Feiyu Tech G5Feiyu Tech G5

Feiyu Tech G5 - FYG5

Výrobca:FeiyuTech
Kód výrobku:PFY-032
EAN:6970078070394
Záruka:2 roky
Dostupnosť »Ext.sklad dodanie 3-5 dní
Opýtať sa predajcu:Formulár »
Cena s DPH: 225.00 €
Cena bez DPH: 187.50 €
Pôvodná cena:289.00 €
Ušetríte:64.00 €
Hodnotenie:349.00 €

Trojosový stabilizátor obrazu (gimbal) Feiyu Tech G5 je dokonale kompatibilný s kamerami GoPro HERO5, HERO4 a akčnými kamerami podobných rozmerov (teraz už aj HERO6). Prepracovaná konštrukcia, ktorá je odolná voči striekajúcej vode. Vďaka zabudovanému Bluetooth možno stabilizátor ovládať pomocou mobilnej aplikácie priamo z vášho smartfónu. Použitím väčšej batérie sa predĺžila výdrž až na 8 hodín používania na jedno nabitie.

Vyhlásenie o pôvode tovaru:

Produkty výrobcu Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej SK distribúcie tj. od oficálneho disribútora určené autorizovaným predajcom. Ich pôvod je garantovaný, so zárukou a zákazníckym servisom.

Dizajn

Gimbal Feiyu Tech G5 bol navrhnutý tak, aby bol odolný voči striekajúcej vode. Nejde o obyčajnú inováciu, ale priamo revolučný počin. Spolu s vodotesnou kamerou GoPro HERO5 (bez nutnosti použiť vodotesný housing) si vychutnáte všetky vzrušujúce okamihy pri daždi alebo pri mori, bez toho aby ste sa museli strachovať, že vám do kamery alebo stabilizátora vnikne voda. Pozor stabilizátor nie je vhodný na plávanie a ponáranie pod vodu!

Stabilizátor Feiyu Tech G5 má nastaviteľné ťažisko. Využitím vymeniteľných protizávaží navrhnutých presne pre kamery GoPro HERO5, HERO4. Je teda plne kompatibilný s akčnými kamerami AEE, LAMAX, ISAW, BML a ďalšími značkami podobných rozmerov a váhy. Poznámka: kamera GoPro HERO6 má rovnakú hmotnosť ako GoPro HERO5 tj. Feiyu Tech G5 je vhodný aj pre tento model.Uchytenie akčnej kamery je rýchle a stabilné. Model G5 oživil koncept sofistikovaného uchytenia dlhými skrutkami pre zabezpečenie kamery. Zaisťovacie skrutky nájdete i po hmate a môžete tak kameru bezpečne pripevniť aj pri nepriaznivom svetle. Sú navrhnuté tak, že po uvoľnení kamery zostanú na svojom mieste takže sa nemusíte báť, že ich stratíte.

Minimalistický dizajn stabilizátora Feiyu Tech G5 podčiarkuje jeho skladnosť. Stačí, keď ho zasuniete do ochranného obalu a môžete ho mať každý deň stále pri sebe.

Ovládanie

Pomocou premysleného konceptu ovládacích prvkov, zaisťuje stabilizátor pohodlné ovládanie. Joystickom, ktorý je umiestnený na rukoväti môžete ovládať pohyb kamery. Jednoduchým stlačením tlačidla režimov možno aktivovať jednotlivé pracovné režimy. Selfie tlačidlo slúži pre pohodlné otočenie kamery o 180° a tým nasmeruje kamery do pozície nasnímania selfie.

Stabilizátor obsahuje inovatívne riešenie pohyblivého ramena motora. Rameno bolo vylepšené, pri menšom počte súčiastok a dosiahnutí väčšej odolnosti proti otrasom.Spoločnosť FeiyuTech prispôsobila bežné elektrické motory pre potreby ručných stabilizátorov. Vyvinutím technológie typu "Hollow Magnet Sensor" dosiahli tichý a plynulý chodu stabilizátora. Vedľa sily a okamžitej reakcie pracujú všetky stabilizátory Feiyu Tech veľmi šetrne so spotrebou elektrickej energie.

Variabilita

Rovnako ako kamery bez príslušenstva, tak aj stabilizátor by bol bez možnosti rozšírenia ako ryba na suchu. Preto výrobca zakomponoval do tela gimbalu dva 1 palcové statívové závity pre pohodlnejšie používanie napríklad so statívom pri časozbernom režime.Režimy snímania

1. režim Follow
2. režim Follow s náklony (hore/dolu)
3. režim Lock (uzamknutie polohy kamery v jednej pozícii)
4. režim Selfie
5. režim Timelapse

Výdrž batérie

Feiyu Tech G5 využíva vysokovýkonné Li-iónové batérie. Spolu s novou viac úspornou elektronikou umožňuje stabilizátor vo vonkajšom prostredí výdrž až 8 hodín. A ak by to bolo málo, batéria je vymeniteľná.

Mobilná aplikácia FeiyuON slúži na ovládanie gimbalu je dostupná zadarmo pre zariadenia s OS iOS a zariadenia s OS Android. Prepojte gimbal s mobilnou aplikáciou pomocou bluetooth spojenia a ovládajte pozíciu kamery, nastavujte rôzne režimy snímania atď.Technické parametre:

• Hmotnosť - 271g (bez baterií, kamery a protizávaží)
• Rozmery - 300x115x35mm
• Rozsah uhla naklopenia - 360°
• Rozsah uhla náklonu - 245°
• Rozsah uhla otočenia - 360°
• Vodeodolnosť - Áno, proti striekajúcej vode
• Batéria - Typ: 22650
• Výdrž 8 hod.
• Kompatibilný s GoPro LCD BacPac - Áno

Obsah balenia:

• Stabilizátor Feiyu Tech G5
• Nabíjací Micro USB kábel
• Prenosný obal
• Manuál
• Vyvažovacie závažia


Autor © FitnessNaramky.sk 2014-2018


Späť na začiatok

Fitness náramky